Item Image
Title Siedlisko gorących serc / Roma J. Fiszer.
Author Fiszer, Roma J. (Jacek Wojtkowiak), author.
Publication Warszawa : Edipresse Książki, 2018.
Copyright date © 2018
Description 468 pages ; 22 cm
Call # POL FIC FISZER
Note "Roma J. Fiszer" -- author pseudonym on the cover and title page.
"Copyright for the text © 2018 Jacek Wojtkowiak" -- colophon page.
Summary "Anna, Kasia i Eliza goszczą w „Iskierce", stojącej na pełnym słońca i otulonym ciszą wzgórzu. Ono jest źródłem siły i energii kobiet do kolejnych stających przed nimi wyzwań. Dobro oraz optymizm całej trójki są zaraźliwe; przyciągają licznych, poznanych na Kaszubach przyjaciół, więc „Iskierka" tętni życiem jak nigdy dotąd. Tuż obok trwa budowa siedliska, którego centralnym elementem będzie ich przyszły dom. Anna wraz z Ryszardem, w którym kocha się z wzajemnością, zajmują się jego budową. Kasia podczas wesela z Maciejem oznajmia, że pod sercem nosi jego dziecko, zaś najmłodsza bohaterka, Eliza, rozpoczyna drugi rok studiów w Gdyni. Czas tam spędzony, to dla niej również okres poważnych rozterek sercowych. Gdy pojawi się w Parchowie z dyplomem ukończenia uczelni wydarzy się coś, co ostatecznie wyjaśni tajemnicę pochodzenia Anny, ale także spowoduje, że serce Elizy zdecyduje się wreszcie, dla kogo ma bić mocniej. Siedlisko gorących serc to ciepła, rodzinna powieść, która wywoła prawdziwą wiosnę w waszych sercach." -- Various Polish webwsites.
Subject Female friendship -- Poland -- Fiction.
Man-woman relationships -- Poland -- Fiction.
College students -- Poland -- Gdynia -- Fiction.
Kashubes -- Poland -- Social life and customs -- Fiction.
Marriage -- Poland -- Fiction.
Weddings -- Poland -- Fiction.
College students. (OCoLC)fst00867976
Female friendship. (OCoLC)fst00922609
Kashubes -- Social life and customs. (OCoLC)fst00986432
Man-woman relationships. (OCoLC)fst01007080
Marriage. (OCoLC)fst01010443
Weddings. (OCoLC)fst01173328
Poland. (OCoLC)fst01206891
Poland -- Gdynia. (OCoLC)fst01210097
Genre Romance fiction.
Fiction. (OCoLC)fst01423787
Romance fiction. (OCoLC)fst01921732
ISBN 9788381175456
8381175453

Location CALL # Status Message
 Highlawn WL  POL FIC FISZER    CHECK SHELVES  
 Leonard WL  POL FIC FISZER    CHECK SHELVES